Vložit inzerát

ROZPOČTÁR | PRAHA | POZEMNÍ STAVBY

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Připojte se k týmu a pomozte nášemu klientovi vytvářet bytové projekty, které odrážejí vášeň pro kvalitu a trvalou hodnotu:

- práci v nabídkovém týmu se vzájemnou koordinací,
- zpracování nákladových kalkulací HSV prací,
- oceňování výkazů výměr a kompletace nabídek,
- kontrola výkazů výměr a projektové dokumentace,
- částečné posuzování projektů (návrhy alternativních technických řešení),
- spolupráce a jednání se stavbyvedoucími,
- spolupráce se subdodavateli v předvýrobní přípravě,
- evidence výběrů do firemních systémů.

Požadavky

- min. SŠ vzdělání se zaměřením na pozemní stavby,
- znalost práce na PC (MS Office, AutoCad),
- zkušenosti s některým z kalkulačních programů (Kros, Build power, Eurocalc),
- dobrou orientaci ve stavební/projektové dokumentaci,
- znalost stavebních postupů,
- schopnost samostatného uvažování,
- velmi dobré organizační schopnosti, důraz na dodržování termínů,
- spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost,
- komunikativní schopnosti.

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Stavebnictví a reality
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek