Vložit inzerát

QUALITY ENGINEER| HRÁDEK NAD NISOU

Liberec (Liberecký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Do naší společnosti v Hrádku nad Nisou hledáme nového člena týmu na pozici: QUALITY ENGINEER - zákaznická kvalita.

Co budeš mít denně na starost?

-odpovědnost za svěřené portfolio zákazníků
-řešení zákaznických reklamací
-řešení interních neshod
-spolupráce s oddělením nákupu na reklamacích k dodavatelům
-spolupráce s oddělením nákupu a vývoje na uvolnění vstupních surovin
-organizace a zajištění provádění periodických zkoušek materiálů
-organizace převodů materiálů až do fáze sériové výroby
-audity – organizace a provádění
-řízení dokumentace
spolupráce na optimalizaci firemních procesů
reporting

Požadavky

-min.SŠ vzdělání technického nebo chemického směru
-alespoň mírně pokročilá znalost AJ podmínkou, jakýkoli další cizí jazyk výhodou
-znalost požadavků norem systémů managementu kvality ISO 9001, IATF 16949 výhodou
-znalost nástrojů a používaných metodik kvality (8D, 5x Proč, Ishikawa, FMEA, APQP, PPAP…) výhodou
-zkušenost na podobné pozici v automotive velkou výhodou
-znalost práce na PC
-zodpovědný a samostatný přístup k řešení zadaných úkolů
-požadován ŘP skupiny B – aktivní řidič

Místo pracoviště

Hrádek nad Nisou

Informace o pozici

  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 45000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek