Vložit inzerát

MECHATRONIK | AUTOMATIZACE | 70 000 - 90 000 Kč

Zahraničí Plný úvazek

Náplň práce

Do menší společnosti v Českých Budějovicích hledáme MECHATRONIKA - AUTOMATIZANTA! Kromě denní komunikace s centrálou v USA vás čekají i služební cesty do Los Angeles. Co však bude běžnější náplní vaší práce?

- Vývoj, implementace a automatizace procesů, které jsou ve firmě dnes manuální
- Tvorba nových strojů - poloautomatů a automatů - a jejich oživování
- Implementace, správa a údržba automatizace a robotů v této výrobě
- Výroba produktů ze skla, automatizace
- Participace i v ostatních částech výroby

Hledáme také někoho, kdo se naučí programování na robotech, PLC. Prostě kutila, který se nebojí vzít nářadí do ruky a vytvořit si vlastní mašiny, poloautomaty a automaty. Celé od základu.

Důležité také je, že budete sám sobě pánem a budete začínat v podstatě na zelené louce.

Požadavky

- SŠ vzdělání technického/fyzikálního směru
- Praxe na pozici elektromechanika, mechatronika, automatika, robotika apod.
- Angličtina B2+
- Vyhláška č. 50/1978 Sb., §6
- Alespoň základní znalost programování automatů a průmyslových robotů
- Manuální zručnost, kutilský duch

Výhodou:
- Siemens Simatic S7 a novější
- C/C++, PHP, Java, Python, HTML

Místo pracoviště

0

Informace o pozici

  • Zahraničí
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 70000 CZK do 90000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek