Vložit inzerát

Hledámě zaměstnance do výroby

ARWA Personaldienstleistungen s.r.o
Karlovy Vary (Karlovarský kraj) Nezáleží

Náplň práce

Nevadí ti pracovat ve dvousměnném provozu? Hledáš jednoduchou práci kde tě náležitě ocení? Máš zkušenosti s prací ve výrobě?

Pak si právě našel!

Budeš provádět jednoduché montáže ve společnosti která si tě bude vážit a za tvojí práci tě spravedlivě odmění.

Budeš velmi dobře zaučen, takže se nemáš čeho bát.

Měsíční mzda začíná na 20 000 ,- Kč a k tomu máš možnost výplaty týdenních ZÁLOH.

Aby sis pořádně odpočinul budeš mít 25 dní DOVOLENÉ.

K tomu ti zařídíme UBYTOVÁNÍ na které ti budeme přispívat.

Neváhej a kontaktuj nás, rovnou zavolej na tel. 352601788 nebo nám napiš na email karlovyvary@arwa.cz.

Těšíme se na TEBE!

Místo pracoviště

Cheb - Tuřany

Informace o pozici

  • ARWA Personaldienstleistungen s.r.o
  • Karlovy Vary (Karlovarský kraj)
  • Obor: Manuální a dělnické profese, Technické profese, Výroba, průmysl a energetika
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží