Vložit inzerát

Finanční Manažer/ka pro český trh |Mezinárodní společnost|

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Dobře zavedená, postupně rostoucí mezinárodní společnost, momentálně hledá Finanční/ho Manažera pro český trh

Vaše denní úkoly budou:

- Vedení týmu finančních odborníků
- Vytvoření finančního oddělení od nuly
- Vytvoření všech nezbytných procesů pro dosažení efektivity
- Reporting pro centrálu v Polsku
- Budování struktury FP&A
- Denní finanční úkoly, jako je finanční reportování, daně, převody cen, komunikace s místními daňovými úřady, daňové náklady, mezinárodní transakce, zisky, účetnictví DPH, účetní závěrky a komunikace s místními orgány
- Přispění k interním a externím auditům (BIG4 audity)
- Denní používání vašich znalostí českého účetnictví a finančních standardů, zejména pro zúčtování, platební podmínky a obchodní transakce B2B

Požadavky

- Zkušenosti na podobné pozici jsou nezbytné
- Manažerské dovednosti, numerické dovednosti
- Zkušenosti v českém účetnictví
- Plynulá znalost angličtiny je nutná (úroveň B2+/C1), polština je výhodou!
- Zkušenosti se CZ-GAAP jsou nezbytné, polský GAAP je výhodou
- Zkušenosti s reportováním dle IFRS, zkušenosti s daněmi DPH/VAT
- Znalost SAP je plus
- Znalost MS Office včetně Excelu je nezbytná!

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Ekonomika a finance
  • Plat: Od 82000 CZK do 100000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek